O mnie

 Każdy z nas powinien znaleźć w życiu coś, w czym jest naprawdę dobry. Ja odnalazłam – za pomocą odpowiednio dobranej garderoby potrafię wydobyć wewnętrzne piękno i ukazać je światu. Bowiem każdy, bez względu na wiek, sylwetkę czy typ urody może wyglądać i czuć się rewelacyjnie.

  Z zawodem stylistki związana jestem od kilku lat, natomiast pasja do mody towarzyszy mi od zawsze. Jestem certyfikowaną stylistką, personal shopperką, kreatorką wizerunku. Profesjonalnie zajmuję się stylizacją ubioru zarówno osób prywatnych jak i firm. Podejmuję się realizacji wielu zadań, w których mogę wykazać się wiedzą i umiejętnościami z zakresu znajomości mody, tworzenia stylizacji, kreowania wizerunku oraz znajomości dress code.

 Zdobytą wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnościami dzielę się podczas organizacji warsztatów oraz szkoleń dla osób prywatnych i firm. Od 2016 roku jestem także szkoleniowcem, ucząc oraz poszerzając wiedzę przyszłych stylistów, pasjonatów mody, właścicieli firm odzieżowych. Stworzyłam „Akademię Stylu”, w której prowadzę kursy indywidualne oraz grupowe.

 Współpracuję z regionalnymi mediami – prasą, telewizją oraz radiem. Z koszalińskim magazynem Prestiż, na łamach którego publikowana jest moja autorska rubryka poświęcona tematyce mody oraz stylizacji. Podejmuję stałe współprace z projektantami mody, markami modowymi takimi jak Wólczanka, Ochnik, Solar, Pandora, Motive&more oraz platformami sprzedażowymi jak Answear.com. Współpracuję także z centrami handlowymi, prywatnymi butikami. Od września 2017 roku jestem stylistką Galerii Kaskada w Szczecinie.

  W realizację każdego przedsięwzięcia wkładam nie tylko swój czas ale swoje serce, bowiem niezwykłą przyjemność sprawia mi wykonywanie pracy w której spełniam się totalnie, która jest moją pasją oraz częścią mojego życia.

Menu