Stylowy Mikołajkowy prezent dla niej i dla niego

Brak komentarzy

 

  Grudzień to magiczny czas – atmosferę zbliżających się świąt czuć w powietrzu już od początku miesiąca. Świąteczne ozdoby, rozprzestrzeniający się zapach cynamonu oraz goździków, a przede wszystkim rodzinna atmosfera panująca niemal w każdym domu oraz poczucie, że się jest kochanym.

  Świąteczny czas to również „świąteczna gorączka” w poszukiwaniu mikołajowego (oraz Mikołajowego) prezentu dla bliskiej osoby. A to nie lada wyzwanie, bowiem zależy nam na tym, by osoba obdarowywana była zadowolona z otrzymanego prezentu.

  Przygotowałam zestawienie tych drobniejszych mikołajkowych upominków na dzień 6 grudnia – mam nadzieję, że moje propozycję ułatwią Tobie podjęcie decyzji w wyborze stylowego prezentu zarówno dla niej jak i dla niego. Na początku grudnia pojawi się również zestawienie stylowych upominków pod choinkę.

  W zależności od upodobań osoby obdarowanej, pomysłów na prezent jest całe mnóstwo! Pierwsze zestawienie, to dostępne w drogeriach produkty, które zwróciły moją szczególną uwagę – godny uwagi jest kalendarz adwentowy przygotowany przez drogerię DOUGLAS oraz atomizer, który może być idealnym prezentem zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

dla-niej-kopia dla-niej

 

   Drugie zestawienie, to m.in. stylowe części garderoby – ciepłe świąteczne kapciuchy dla niej, czy stylowa mucha dla niego. Oczywiście w dniu 6 grudnia nie może zabraknąć słodkości – stylowe czekoladki w zestawieniu również się znalazły! 

 

dla-niej-kopia-kopia-kopia x

 

 

  Udanych zakupów, a przede wszystkim radosnych chwil  tych przedświątecznych z bliskimi – bo przecież prezent to tylko miły gest, dodatek.

 

 

Poprzedni wpis
Zabłyśnij w Andrzejkową noc!
Następny wpis
Modne akcesoria na zimowe mrozy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Fill out this field
Fill out this field
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu