Powitaj Nowy Rok w dobrym stylu!

1 Komentarz

   Z początkiem grudnia zaczynamy myśleć oraz przygotowywać się do długo wyczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia. Atmosferę Świąt czuć w powietrzu! Pięknie przystrojone ratusze miast, bogato dekorowane witryny sklepowe, a w domach unosi się zapach cynamonu oraz goździków. Grudzień jednak to nie tylko czas świat, ale zaraz po nich świętowanie Nowego Roku.

    Sylwestra możemy świętować w różny sposób, czy to rodzinnie w domu przy tradycyjnym kieliszku szampana, czy to na imprezie z przyjaciółmi lub na wielkim balu z wodzirejem. Odwiecznym problemem nie jest tylko to, jak spędzić sylwestra, ale jaką kreację na tę okazję wybrać.

    Cekiny, długie suknie z rozporkami, eleganckie kombinezony czy wytworne garnitury w męskim stylu – wybór jest bardzo szeroki w zależności od upodobań. Ważne, by w przygotowanej stylizacji czuć się dobrze, by kreacja nie krępowała ruchów w tańcu oraz nie mieć przez cały wieczór poczucia, że jest się „przebranym” a nie ubranym.

    Na sylwestrową noc przygotowałam dla Ciebie kilka wariantów stylizacji, od tej bardzo wytwornej, do takiej w której będziesz czuła się mniej skrępowana, a w dalszym ciągu wyglądać będziesz rewelacyjnie!

    Wybierz odpowiednią stylizację dla siebie, czuj się i wygląda pięknie!

Fotografia – Kuba Makarewicz

Makijaż – Karolina Maciejewska

Modelki Klaudia Guze oraz Oliwia Dzierżyńska z Agencji Image Models Poland zaprezentowały stylizacje sylwestrowe we wnętrzu CAFFE MAREDO W KOSZALINIE – za udostępnienie wnętrza lokalu bardzo dziękujemy.

Cały artykuł artykuł możecie przeczytać w formie papierowej na łamach koszalińskiej gazety PRESTIŻ.

 

_80a4996_80a4935_80a4862_80a5008

_80a5251

_80a5078

 

 

 

Poprzedni wpis
Czas na zimową kurtkę!
Następny wpis
Zainwestuj w siebie – praca nad własnym wizerunkiem to dobry początek.

1 Komentarz. Leave new

Pani Marto, bardzo proszę o informację jakiej marki jest czarna sukienka z wiązaniem przy dekolcie (zdjęcie nr 2).

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Fill out this field
Fill out this field
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu