O mnie

Witaj na mojej stronie, poniżej znajdziesz kilka słów o tym, kim jestem, co mogę dla Ciebie zrobić oraz dlaczego pasja stała się moją pracą.

Jestem osobistą stylistką, kreatorką wizerunku oraz szkoleniowiec. Od ponad 10 lat profesjonalnie zajmuje się stylizacją ubioru osób prywatnych i firm. Pracuje nad wizerunkiem zarówno Pań jak i Panów.

Prowadzę szkolenia z zakresu dress code, wizerunku w biznesie, komunikacji marki oraz budowania marki osobistej. Prowadzę także szkolenia indywidualne szkoląc stylistów w Polsce i Europie.

Współpracuję z mediami oraz markami modowymi m.in. Deni Cler, Solar, Ochnik, Vistula, Wólczanka, Coccinelle, Pandora, Pako Lorente, Bynamesakke, Orsay, Selfie Jewellery, L37, E-Garderobe oraz platformami sprzedażowymi jak Modivo czy Answear.

Od marca 2022 roku jest stylistką Galerii Westfield Arkadia w Warszawie.

Jestem zwolenniczką klasyki oraz ponadczasowego stylu z nutą ekstrawagancji. „Less is more” to określenie, które często powtarzam swoim Klientom. Oprócz doboru garderoby, uczę jak mądrze budować szafę. Udowadniam, że warto inwestować w jakość oraz klasykę, która sprawdza się zawsze – to klasyka jest idealną bazą do tworzenia stylizacji w stylu, z którym się utożsamiamy.

Przeprowadzam metamorfozy wizerunkowe, uczę jak odpowiednio kamuflować mankamenty jednocześnie uwydatniając atuty sylwetki. Wierzę, że każdy z nas jest piękny, wystarczy to piękno wydobyć za pomocą odpowiednio dobranej garderoby, bo ubrania mają wielką moc. 

Prywatnie nie wyobrażam sobie życia w rutynie. 

Kocham działanie oraz kontakt z ludźmi. Praca jest moją pasją, dlatego nie pracuje ani jednego dnia.
Bieganie daje mi poczucie wolności, podróże inspirują, książka pokazuje inną perspektywę i uczy, dobre jedzenie daje przyjemność a francuskie kino relaksuje.

Zapraszam do współpracy!