O mnie

Osobista stylistka, kreatorka wizerunku, art director i szkoleniowiec. Profesjonalnie zajmuję się stylizacją ubioru zarówno osób prywatnych jak i firm. Prowadzę szkolenia wizerunkowe, warsztaty stylu na terenie całej Polski. Współpracuję z prasą, telewizją oraz radiem. Podejmuję stałe współprace z projektantami mody, markami modowymi, platformami sprzedażowymi takimi jak Wólczanka, Ochnik, Solar, Pandora, Deni Cler, PakoLorente, Bytom, Vistula oraz platformami sprzedażowymi jak Modivo.com czy Answear.com. Współpracuję z centrami handlowymi na terenie całej polski, prywatnymi butikami. Od września 2017 roku jestem stylistką Galerii Kaskada w Szczecinie.

 Wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami dzielę się podczas organizacji warsztatów oraz szkoleń dla osób prywatnych i firm. Od 2016 roku jestem także szkoleniowcem, ucząc oraz poszerzając wiedzę przyszłych oraz obecnych stylistów, pasjonatów mody, właścicieli firm odzieżowych. Stworzyłam „Akademię Stylu”, w której prowadzę kursy indywidualne oraz grupowe.

  W realizację każdego przedsięwzięcia wkładam nie tylko swój czas ale swoje serce, bowiem niezwykłą przyjemność sprawia mi wykonywanie pracy która daje mi spełnienie, która jest moją pasją oraz nieodłączną częścią mojego życia.

Menu