1.Szkolenie indywidualne

Akademia Stylu powstała z myślą o Tobie. Jeśli jesteś pasjonatem mody, chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje lub marzysz o tym, by pracować w zawodzie, który daje niezwykłą satysfakcję oraz szczęście? To idealna przestrzeń dla Ciebie.

Podczas indywidualnego kursu dobiorę program skrojony do Twoich potrzeb. Podzielę się z Tobą moim ponad 11-letnim doświadczeniem w branży, wskazówkami oraz nauczę Cię jak wykonywać ten zawód z sercem – najlepiej jak potrafię.

Czas trwania kursu dopasowany jest także do Twoich potrzeb. Pracujemy nad materiałem do momentu, w którym nie posiądziesz całej wiedzy oraz nie będzie ona dla Ciebie całkowicie jasna. Indywidualny kurs jest przygotowany po to, by wyszkolić najlepszych, dlatego pośpiech nie jest wskazany.

Kurs podzielony jest na dwie części. Część teoretyczną, którą omawiamy podczas wielogodzinnych telekonferencji oraz ćwiczeń online (do wyboru także odbycie kursu w pełni stacjonarnie). Druga część, to część praktyczna – spotykamy się w wybranej galerii handlowej, by podsumować dotychczasową wiedzę oraz wdrożyć w życie – część praktyczna – wybieramy się na symulację zakupów w galerii handlowej.

Po zakończeniu kursu jesteś objęta/y opieką Mentora przez kolejny miesiąc od ukończenia kursu. Dzięki temu poczujesz się pewniej oraz w każdej chwili zapytasz o poradę w kwestii rozwoju swojej marki osobistej.

Firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.32/00126/2016.

Po zakończeniu kursu, absolwent Akademi Stylu otrzymuje certyfikat.

Zapraszam do kontaktu by dopasować szkolenie do Twoich potrzeb.

2. Szkolenie grupowe

W styczniu 2024 rusza pierwsza edycja szkolenia grupowego dla stylistów.

Szkolenie dwudniowe przepełnione wiedzą teoretyczną, poparte doświadczeniami oraz nauką w praktyce.

Szkolenie w małej grupie 10 osobowej, dokonaj wstępnego zapisu już dziś.

Napisz, by dowiedzieć się więcej.