Szkolenia

Akademia Stylu powstała z myślą o Tobie. Jeśli jesteś pasjonatem mody, chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje lub marzysz o tym, by pracować w zawodzie, który daje niezwykłą satysfakcję oraz szczęście?

To idealne miejsce.

Podczas indywidualnego kursu dobiorę program skrojony do Twoich potrzeb. Podzielę się z Tobą moim wieloletnim doświadczeniem w branży, wskazówkami oraz nauczę Cię jak wykonywać ten zawód z sercem – najlepiej jak potrafię.

Czas trwania kursu dopasowany jest także do Twoich potrzeb. Pracujemy nad materiałem do momentu, w którym nie posiądziesz całej wiedzy oraz nie będzie ona dla Ciebie całkowicie jasna. Indywidualny kurs jest przygotowany po to, by wyszkolić najlepszych, dlatego pośpiech nie jest wskazany.

Kurs podzielony jest na dwie części. Część teoretyczną, którą omawiamy podczas wielogodzinnych telekonferencji oraz ćwiczeń online.  Druga część, to część praktyczna – spotykamy się w wybranej galerii handlowej, by podsumować dotychczasową wiedzę oraz wdrożyć w życie – część praktyczna – wybieramy się na symulację zakupów w galerii handlowej.

Po zakończeniu kursu jesteś objęta/y opieką Mentora przez kolejne dwa miesiące. Dzięki temu poczujesz się pewniej oraz w każdej chwili zapytasz o poradę w kwestii rozwoju swojej marki osobistej.

Firma wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.32/00126/2016.

Po zakończeniu kursu, absolwent Akademi Stylu otrzymuje certyfikat.

Menu